Kwadrat Projekt - biuro nieruchomości Rzeszów

O firmie

Kwadrat Projekt został stworzony z myślą o zróżnicowanych potrzebach Klientów przez kobiety, które w nieruchomościach odnalazły swoją pasję.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na skrupulatne dopasowywanie prezentowanych ofert do wymagań i możliwości Klientów, dzięki czemu możemy poszczycić się całym szeregiem pozytywnie przeprowadzonych transakcji. Setki Klientów zaufały naszej wiedzy, przez co obecnie cieszą się z posiadania własnego lokum lub mnożą zyski za sprawą trafnie zakupionych nieruchomości.

Chcesz stać się jednym z nich? Zapraszamy!

Naszą wspólną cechą jest nieustanna chęć rozwijania swoich umiejętności i poszerzania zakresu oferowanych przez nas usług. Pasja do nieruchomości oraz zamiłowania artystyczne mobilizują nas do podejmowania nowych wyzwań. W związku z tym, nie tylko znajdziemy dla Ciebie wymarzoną nieruchomość, ale również z przyjemnością zajmiemy się remontem obecnego lokum. Wystarczy, że przedstawisz nam swoje oczekiwania, a my zajmiemy się całą resztą, dbając o wszystkie detale i funkcjonalność każdej aranżacji. Nie musisz martwić się o projekt, wolne terminy fachowców i ich staranność - wszystko zrobimy za Ciebie.

Dodatkowo współpracujemy z zespołem niezależnych doradców finansowych, którzy szybko zweryfikują, który z banków ma dla Ciebie najlepszą ofertę oraz pomogą w załatwieniu niezbędnych formalności. Nasi doradcy nie należą do żadnej instytucji bankowej, dlatego świadczą w pełni rzetelne usługi bez faworyzowania jakiejkolwiek instytucji i wiedzą, które z nich mogą zaproponować Ci kredyt na najlepszych warunkach.

  • jeśli szukasz mieszkania i nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować...
  • jeśli chcesz sprzedać/wynająć nieruchomość i nie wiesz jak się do tego zabrać...
  • jeśli marzy Ci się komfortowy dom położony na pięknej działce...
  • jeśli chcesz zainwestować, a nie masz czasu na wyszukiwanie okazji...
  • jeśli zmęczyło Cię przeglądanie portali ogłoszeniowych...
  • potrzebujesz wsparcia profesjonalistów...

Zadzwoń i umów się na spotkanie, a pomożemy Ci zrealizować Twoje cele i spełnić Twoje marzenia...

bo nic tak nie cieszy jak zadowolony Klient...

Nasi partnerzy:

Zobacz na mapie

KWADRAT PROJEKT
ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 2 lok. 27
35-105 Rzeszów
prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny

Znajdź nas na
Zgłoś ofertę